Koszyk
0 Przedmiotów 

Nowości  [więcej]

Niebieskie Sandały Arigota - 94383437
Niebieskie Sandały Arigota - 94383437
494.82PLN  258.97PLN
Oszczędzasz: 48%
Beżowe Sandały Prince - 90803639
Beżowe Sandały Prince - 90803639
405.93PLN  260.40PLN
Oszczędzasz: 36%
Białe Sandały Pump It - 08751551
Białe Sandały Pump It - 08751551
588.80PLN  234.88PLN
Oszczędzasz: 60%

Nowe zamówienie

Koszt dostawy

Informacje ogólne Możesz skorzystać z polityki powrotów. Jeżeli nie jesteś w 100% zadowolony z zakupionego przedmiotu od nas, prosimy o kontakt. Tylko elementy, które są nieużywane w stanie zdatności do sprzedaży oraz w oryginalnym opakowaniu, kwalifikują się do zwrotu, wymiany lub zwrotu. Jeśli otrzymasz uszkodzony lub wadliwy, czy popełniliśmy błąd w sprawie zamówienia prosimy o kontakt z nami, a my natychmiast rozwiązać ten problem. Sprawdzamy jakość zleceń, ale nie możemy obiecać, że towary są uszkodzone w czasie porodu. Aby zapobiec wypadkom, możemy wybrać najlepszy system logistyczny.

Dążymy do pełnej satysfakcji. Wszystkie zamówione przedmioty są tu ściśle ze słowem Here "to, co widzisz na naszej stronie, to co masz na siedem dni." Przed lubisz tę politykę powrotu, należy skontaktować się z nami z powrotem adres wysyłki przed wysłaniem rzeczy z powrotem.

Wszystkie zamówione rzeczy są odpowiednie przedmioty wybrać tutaj. Obiecujemy ci z prawej pakietu zamówienia. Więc jeśli powrocie właściwej pozycji do zwrotu: wszystkie zwrócone produkty są objęte koszty odbudowy niektórych opłat i część przelewu. Koszty wysyłki i obsługi nie podlegają zwrotowi.

Nie obejmują kosztów wysyłki zwrotów lub wymiany pakietu odpowiedniej kolejności, będzie odpowiedzialny za koszty wysyłki. Dodatkowo zaleca się, aby dodać śledzenie i ubezpieczenie dla własnego bezpieczeństwa, jak nie możemy być odpowiedzialne za utratę przesyłek.

Powrót Na naszej stronie swoje pełne zadowolenie jest naszym priorytetem dla długoterminowej działalności między nami, oferujemy instrukcji powrotu. Przed chcesz zwrócić towar, skontaktuj się z nami poprzez e-mail, aby omówić problem pierwszy.

Jeśli chcesz zwrócić przedmioty, prosimy o poinformowanie nas przez e-mail lub czat na żywo przed podania przyczyny i numer zamówienia na zwrot w terminie 7 dni od daty otrzymania. Twoja opinia jest dla nas bardzo ważne. Wszystkie elementy muszą być zwrócone w oryginalnym opakowaniu. Wszelkie opakowania powinny być wysyłane za pomocą metody uległy. Nie jesteśmy odpowiedzialni za pakietów utraconych w tranzycie. Należy pamiętać, że przy wysyłki nie podlega zwrotowi. Tak, nie wahaj się skontaktować się z nami w przypadku jakichkolwiek pytań lub wątpliwości przed złożeniem zamówienia.

Wymiany w ciągu 7 dni od daty zakupu, jeśli znajdziesz produkty wybrałeś nie spełniających pod względem koloru lub rozmiaru, żałujemy, że nie będą wymieniane. Ale jeśli jest to nasza wina, może być zwrócone i wymienione w następujących warunkach. Musisz zwrócić produkty do nas w oryginalnym opakowaniu, produkty nie powinny być tak wykorzystane.

Gdy otrzymamy produkty wysyłane z powrotem natychmiast, zamieniamy je na nowe i wysyłam ty. Dostawa do zastąpionych produktów wysyłamy do Ciebie powinna być również pobierana prowizja od Ciebie. Przed wysłaniem rzeczy na wymianę, proszę przesłać dodatkowy koszt wysyłki do powrotu zastępowanego pozycji z nas pierwszy. Jak tylko płatność zakończona, zamieniamy elementy wysłane z tobą. Zwroty Jeśli chcesz otrzymać refundację, ponownie kredytowa kredyt dla nabywcy lub debetowej na kwotę zapłaconej mniej pocztowy. Proszę pozwolić trzech dni roboczych od otrzymania przez nas zwracanego towaru do zwrotu mają być przetwarzane. Otrzymasz potwierdzenie e-mail po zakończeniu transakcji. Proszę poczekać do dziesięciu dni roboczych w odniesieniu do funduszy, aby zastanowić się nad swoim koncie.

Anulowanie rezerwacji: Jeśli złożył zamówienie i chcesz je anulować później, proszę jak najszybciej skontaktować się z naszym Biurem Obsługi Klienta. Czujemy się bardzo przykro, że nie możemy anulować zamówienia, gdy zamówienie jest wysyłane. Dziękujemy za zrozumienie. Jeśli upierasz się anulować zamówienie, należy pamiętać, że nasze polityki powrotów. Dla większości bezzwrotnych opłat odliczonych od karty kredytowej.